محل تبلیغات شما

ماینرs15 وs17بیت مین

اگر کمی تحقیقات خود را در حوزه ارز دیجیتال و بیت کوین گسترش داده باشید، کلماتی مانند ماینر چیست و بیت مین و اسیک (ASIC) به گوش شما خورده است.

یکی از غول های استخراج بیت کوین بیت مین (Bitmain) نام دارد که دستگاه های مختلفی برای استخراج بیت کوین روانه بازار کرده است.

اگر شما از فردی سوال کنید که نام شرکتی را ذکر کند که تاثیر زیادی بر روی دنیای ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین، اتریوم و یا لایت کوین داشته باشد،

یقینا شرکت بیت مین پاسخ سوال شما خواهد بود.

بیت مین (Bitmain) شرکتی است که در پکن در چین در سال 2013 تاسیس شده است و اکثریت دستگاه های ماینر اسیک را تولید کرده است.

با این حال مراحل کار این شرکت به این سادگی نیست

و این شرکت تحت نظارت دائمی تعداد زیادی از مجموعه های فعال ارز دیجیتال است.

 

شرکت بیت مین،اسیک جدید خود را با نام انت ماینر S15 عرضه کرد و خیلی سریع همه آنها در عرضه اولیه به فروش رفت. این ماینر به قیمت 1,475 دلار بوده و هر کاربر مجاز به خرید بیشتر از دو دستگاه نخواهد بود. انت ماینر S15 نسبت به قیمت خود یکی از بهترین سخت افزارهای موجود می‌باشد.

قدرت پردازشی این ماینر 23 تراهش در ثانیه است و 3 الی 4 واحد از این سخت افزار عملکرد مشابهی با ترادیس (Tradis) شرکت بیت فیوری با قدرت پردازشی 80 تراهش در ثانیه دارد. با این حال ترادیس بسیار گران تر می‌باشد و خرده فروشان هر واحد آن را به قیمت 7 هزار دلار به فروش می‌رسانند. جالب است که خود بیت فیوری قیمتی را برای این ماینر مشخص نکرده است. قیمت گذاری ترادیس بر اساس تعداد مورد نیاز خریدار متفاوت می‌باشد.

با این وجود اگر 50 دلار بیشتر هزینه کنید به زودی می‌توانید ماینر +11 Ebit شرکت ایبنگ (Ebang) را تهیه کنید که با قیمت 1,517 دلار، قدرت پردازشی 37 تراهش ارائه می‌دهد و حتی شاید بهترین انتخاب ممکن برایاستخراج باشد. نکته ای که وجود دارد این است که کاربران نمی‌توانند یک واحد تجهیزات ماینر +11 تهیه کنند و باید حداقل 50 واحد خریداری کنند که هزینه آن 75,850 دلار می‌شود. ماینر +11 تا ماه ژانویه در دسترس نخواهد بود، در حالی که ماینر S15 عرضه شده است. در صنعت ماینینگ این شرایط بسیار سودآور است که چندین واحد سخت افزاری که در آینده عرضه می‌شود را خریداری کرد و پس از اتمام موجودی شرکت، آن ها را فروخت.

بهترین انتخاب در خصوص سخت افزار ماینینگ همواره به اهداف و بودجه کاربر بستگی دارد. حداقل سرمایه گذاری بر روی ماینرهای ایبنگ قدرت پردازشی 1,850 تراهش را برای شما به ارمغان می‌آورد. این میزان قدرت برای شروع کار استخراج بسیار خوب بوده و قطعا قدم محکمی برای استخراج بیت کوین می‌باشد. طبق گزارش CoinWarz با در نظر گرفتن تمام عوامل، فقط 6 ماه طول می‌کشد تا به سودآوری برسید (البته این محاسبه بدون در نظر گرفتن برق مصرفی و با قیمت لحظه ای محاسبه شده است).

به نظر می رسد ماینینگ با یک دستگاه گزینه خوبی نیست و تقریبا به 10 واحد این ماینر نیاز دارید تا در استخرهای عظیم ماینینگ حرفی برای گفتن داشته باشید.

استخراج بیت کوین دیگر به عنوان روش بسیار سودآور قلمداد نمی‌شود. این عملیات به سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد و کسانی که می‌خواهند سریعا کوین های به دست آمده را تبدیل به پول نقد کنند سود بسیار کمی به همراه دارد. هرچند تجربه نشان داده است کسانی که می‌توانند قسمتی از بیت کوین های خود و یا حتی کل آن را نگه دارند به سودهای میلیون دلاری رسیده اند.

معرفی دستگاه استخراج انت ماینر S17

انت ماینر S17 جدیدترین نسل از ماینرهای شرکت چینی بیت مین در بازار است. در زمان نگارش این مقاله بیت مین به تازگی از انت‌ ماینر S19 رونمایی کرده اما هنوز به بازار عرضه نشده است.

در انت ماینر S17 از چیپ‌های نسل دوم BM1397 استفاده شده است که یک چیپ 7 نانومتری است و در نسل قبلی انت ماینرها، یعنی S15 از آن رونمایی شده بود. اما در این ماینر به تعداد 3 بُرد از این چیپ‌ها استفاده شده است.

انت ماینر S17 قدرت هش بسیار بیشتری نسبت به S15 دارد. قدرت هش انت ماینر S15، حدود تا 28 تراهش است، در حالی که قدرت S17، با توجه به مود عملکردی آن بین 50 تا 56 تراهش است.

 

این افزایش نرخ هش که به لطف تحقیقات گسترده تیم توسعه بیت‌ مین محقق شده است، توانسته قدرت هش این دستگاه را نسبت به نسل قبلی حدودا تا دو برابر افزایش دهد. قدرت هش ماینر S15 نسبت به رقبای خود، مزیت خاصی نداشت، اما S17 این کمبود را جبران کرده و توجه‌ها را به ماینر نسل جدید بیت‌ مین جلب کرده است. در این مدل نیز مانند مدل قبلی یک منبع تغذیه به شاسی دستگاه وصل شده است تا نیاز به خرید یک منبع جداگانه نباشد.

انت ماینر S17 و S17 Pro

نسخه استاندارد و Pro انت ماینر S17 تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. تفاوت عمده‌ی این دو دستگاه، در توانایی تغییر مود مصرفی برق دستگاه است.

دستگاه Antminer S17 در دو مود «نرمال» و «توان کم» فعالیت می‌کند و با توجه به وضعیت شبکه بین این دو مود سوئیچ می‌کند. نسخه «S17 Pro» این دستگاه یک مود دیگر با نام «توربو» نیز دارد. وجود حالت‌های مختلف مصرف برق این امکان را به ماینرهای حرفه‌ای می‌دهد که در شرایط متفاوت محیطی، بتوانند مصرف برق دستگاه را کنترل کنند.

چنین قابلیتی، یکی از مهم‌ترین عوامل در یک ماینینگ سودده است، چرا که هزینه برق همواره یکی از اصلی‌ترین چالش‌ها برای استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال بوده است.

مشخصات دستگاه Antminer S17

همانطور که گفته شد، این ماینر توانایی فراهم کردن قدرت هشی معادل 50 تا 56 تراهش را دارد، که این بستگی به ورژن و دسته دستگاه دارد. مصرف برق این دستگاه نیز چیزی حدود 39.5 تا 45 ژول بر تراهش است. به این معنی که در حالت عادی، حدود 2,094 تا 2,568 وات در ساعت برق مصرف می‌کند.

البته دمای بالای محیط می‌تواند باعث بالا رفتن مصرف برق دستگاه شود. گرما همیشه دشمن راندمان الکتریکی است و فن‌های این دستگاه نیز که برای خنک‌کاری استفاده می‌شوند، درصد قابل توجهی از مصرف برق را به خود اختصاص می‌دهند.

دمای پایین‌تر، بازده استخراج را بالاتر می‌برد. پس اکیدا به ماینرها توصیه می‌شود که خنک‌ترین شرایط ممکن را برای دستگاه‌های خود فراهم کرده و به تهویه محیطی که دستگاه در آن قرار داد، اهمیت دهند.

وزن این دستگاه 9.5 کیلوگرم و تولید صدای آن 82 دسی‌بل است که در مقایسه با سایر ماینرها، مزاحمت صوتی کمتری ایجاد می‌کند.

رنج رطوبتی که این دستگاه می‌تواند عملکرد مناسبی در آن رنج داشته باشد، 5 تا 95 درصد، و رنج دمایی مطلوب 5 تا 45 درجه سلسیوس است. برای کنترل دمای دستگاه نیز 4 عدد فن روی آن نصب شده است.

ابعاد انت ماینر S17 نیز 29.8*29.6*17.8 سانتی‌متر است


ارز دیجیتال ماینر ,دستگاه ,بیت ,s17 ,انت ,قدرت ,انت ماینر ,ماینر s17 ,شده است ,بیت مین ,است کهمنبع

تحلیل تکنیکال چیست

بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین

خرید دستگاه بیت کوین

پرفکت مانی

خرید بیت کوین

ماینر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش بهترین کاغذ دیواری قیمت قطعات لودر wa470 کودک کار کاوشگران اسرار ایران باستان تابلو ، تابلو سازی ، تابلو چلنیوم ، تابلو سازی چلنیوم سرورهای ورد اف وارکرفت ایرانی-Top Ranking World Of Warcraft Private Servers رایگان الان بخر تحویل بگیر همه چی موجوده وبلاگ پژمان کریمی